(ФОТО) Јана Бурческа објави фотографија од ќерката Дона!

Минатата година не претставуваше на Евровизија и преку спотот ни соопшти дека е бремена, а потоа пред ТВ камерите во живо беше „запросена“…
Но,откако на 11. октомври нашата позната поп-пејачка Јана Бурческа и нејзиниот сопруг Александар станаа родители, Јана целосно ги остави социјалните мрежи и ретко беше активна.

Ho ho home 🎄


A post shared by Јана Бурче (@boorche) on


Но деновиве направи исклучок од тоа, па по речиси четири месеци реши да ги објави привите фотографии од бебето пред јавноста на социјалните мрежи.
Сепак, младата мајка сеуште не е подготвена да го покаже лицето на својата драгоцена наследничка и додека лежи во релаксатор, па го покрила со едно срценце.

Big baby looking after little baby 🍀


A post shared by Јана Бурче (@boorche) on

Овој пат славата на Дона и ја украде малото бело пудличе, кое позираше до бебето.
Инаку, Јана прави пауза од музичката кариера, а гласот го вежба пеејќи и на Дона. Во изјава за „Женски магазин“ вели дека како родители со сопругот,почнале одлично да се снаоѓаат.
„Како за сефте родители се разбира дека бевме прилично смотани, најпрво. Но, помина доволно време, а и имавме стручна обука од баба и дедо, па сега одлично се снаоѓаме и сами. Најмногу ни помага Дона бидејќи е многу умна и ноќе спие дури и по 6 часа. Срце мајкино!“, вели Јана.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 15.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Работната енергија на високо ниво, ќе го претставува овој прв работен ден во …