(ФОТО) Ева Лонгорија го покажа синчето Сантијаго

Ѕвездата на „Очајни домаќинки“ и успешна продуцентка и актерка, Ева Лонгориа, попушти пред медиумите и реши да го покаже синот Сантијаго Бастон.


Ева Лонгорија е горда мајка на мало момче. Популарната актерка од серијата „Очајни домаќинки“ ја сними првата фотосесија со своето синче за списанието Hola! USA.


На насловната страна на списанието, Лонгорија е радосна додека го држи во раце малиот Сантијаго Енрике Бастон.

43.годишната холивудска ѕвезда се породи на 19 јуни. Ова е прво нејзино дете со Хозе Пепе Бастон, со кого е во брак од мај 2016 година.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што нè советуваат ѕвездите за утре, 17.06.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Солиден работен ден ги очекува родените во знакот Овен за да ги завршат …