Заедно да бидеме победници во оваа тешка Борба – Да помогнеме на Дијана која боледува од ретка болест

Дијана Т. боледува од ретка болест Neuromilit Optucus болест која поради нејзината сериозност доведува до заматен вид (губење на видот и отежнато движење), за подобрување на состојбата потребна е соодветна терапија која чини доста скапо, па затоа потребна е вашата хумана рака…
И споделувањето е донација.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнува Светиот апостол Симон Зилот

Светиот апостол Симон Зилот Еден од Дванаесеттемина (големи) апостоли. Беше родум од Кана Галилејска. На …