(ВИДЕО) Скандалозно: Џенифер Лопез го облекла најпровокативниот костум во историјата!

Џеј Ло на концертот во Дубаи ја оставила публиката без текст, а за нејзината облека зборуваат сите.
Пејачката Џенифер Лопез е позната по костимите кои ги носи на своите концерти, но на настапот во Дубаи ги шокирала сите со провокативната облека.

Џеј Ло на бината се појавила речиси гола, само една лента од тоалетата ги придржувала нејзините гради, а кога пејачката почнала да скока, на публиката во првите редови “не и било лесно”.


А што да се каже за долниот дел, односно малата лента преку меѓуножјето.


И, да, итрата Џенифер Лопез успеала во својата намера да провоцира, да се зборува за неа со костумот кој бил провокативен – во горниот дел, а на долниот лентите биле зашиени над хеланките во „месо боја“.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 15.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Работната енергија на високо ниво, ќе го претставува овој прв работен ден во …