Tag Archives: моника потер

(ВИДЕО+ФОТО) Позната актерка објавила фотографија која била протолкувана како бременост, но вистината е многу сурова…

Американската актерка Моника Потер, ѕвезда на „Родитество“, објавила фотографија која многумина ја протолкувале како соопштение дека е бремена и ќе роди четврто дете… Christmas at the Potter house can get a little silly 😂 but we have so much fun. We’ll practice to get it right for next year. Merry …

Повеќе »