Tag Archives: ладни раце

(ВИДЕО) Типот се ракувал со Кејт на улица и уфрлил коментар, принцот Вилијам веднаш му одговорил…

Војводата и војвотката од Кембриџ оваа недела го посетија Велс. Идниот принц и принцезата од Велс се дружеа со Велшаните и разговараа со нив на улица. Еден од нив и ја подал раката на војвотката, по што искоментирал дека таа ги има „најстудените раце досега“. Принцот Вилијам го слушнал коментарот …

Повеќе »