Tag Archives: кревет

(ВИДЕО) 39 милиони прегледи: Маж за својата трудна сопруга направил кревет од соништата

Речиси е невозможно да се најде вистинската положба за спиење додека жената е бремена. Токму затоа видеото на TikTok на еден маж станало вирално. Нашол начин да и помогне на сопругата да спие подобро. Тони Лопез направил дупка во душекот за да неговата трудница може да спие на стомак. @luxuryrenovation …

Повеќе »

(ВИДЕО) Златен ретривер ги забележал кученцата на неговиот кревет, а неговата реакција насмеала многумина

Златниот ретривер Бејли видел кученца германски овчар и златен ретривер како лежат на неговиот кревет, а глетката воопшто не му се допаднала. На видеото објавено на Јутјуб, кое собра повеќе од милион прегледи за еден месец, може да се види Бејли како се обидува на секој начин да ги извади …

Повеќе »

(ФОТО) Антонио Бандерас во кревет ја прославил осмата годишнина од врската со 20-години помладата девојка

Актерот Антонио Бандерас (61) и неговата девојка, банкарката Никола Кемпел (41), во бели мантили и опкружени со црвени балони, ја прославиле осмата годишнина од нивната врска. Двојката среќата ја споделила со своите обожаватели на социјалните мрежи. Да потсетиме, Никол и Антонио ја започнаа својата врска во 2014. година, а актерот …

Повеќе »

(ФОТО) СЛАВНАТА УБАВИЦА ЈА разбеснела јавноста:„МАЖЕНА ЖЕНА не смее да му каже НЕ на мажот во кревет – тоа се само 10. минути од вашиот живот. Сопругот и јас сме како зајаци и затоа сме СРЕЌНИ!“

Каприс Буре, американска бизнисменка, актерка и модел, неодамна ја возбуди јавноста и предизвика бурни реакции велејќи дека мажените жени „не смеат да кажат не“ кога нивниот сопруг сака да имаат односи. Познатата 49-годишна жена откри дека тајната на нејзината добра врска со сопругот Тај Комфорт (55) е дека тие се …

Повеќе »

(ВИДЕО) Мајка го тргнала креветот на синот од ѕидот па се шокирала од призорот што го видела!

Малите деца прават хаос, но мама Аманда Нигберт е убедена дека тинејџерите можат да бидат исто толку проблематични. Единствената разлика е во тоа што во повеќето случаи нивните родители не се ни свесни за тоа, исто како што ниту таа не била. Таа објавила снимка од моментот кога го оддалечила …

Повеќе »

(ВИДЕО) Златен ретривер и германски овчар се скарале поради креветот – снимката е ХИТ!

СОПСТВЕНИЦИТЕ на Златниот ретривер Бејли и германскиот овчар Роки ја снимиле нивната кавга околу креветот. Имено, Бејли влегол во собата и го пронашол Роки на својот кревет. Веднаш го оттурнал, но Роки не сакал да се предаде без борба. Секој влечел на своја страна неколку минути, а сопствениците снимиле урнебесна …

Повеќе »

ЗАСПАЛ СО ТЕЛЕФОН А ГО РАЗБУДИЛ МИРИС НА ИЗГОРЕНО! Не ни наслутувал што ќе се случи, а ова го ПРАВАТ СИТЕ ТИНЕЈЏЕРИ!

Тинејџерите не се одделуваат од нивните телефони дури и кога спијат, а колку е опасно тоа покажува случајот со Колтон Пингри (15) од Калифорнија, кој заспал на телефон што се полни. Преносливиот полнач експлодирал и практично го фрлил од креветот, додека му ја пржел кожата на грбот и раката. Сè …

Повеќе »

Претставниците на овие четири хороскопски знаци се ФАНТАСТИЧНИ во кревет!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… КОИ се најстрасните љубовници во хороскопот? Без оглед на тоа што секој знак си има свои предности што го прават вешт меѓу чаршавите, овие четири знаци се најдобри во …

Повеќе »