Tag Archives: ганс енд роузис

(ВИДЕО) НЕОБИЧЕН СЛУЧАЈ – Обожавателка на Guns N’ Roses завршила со модринки на лицето: На концертот ја погодил микрофонот

Една жена од Аделаида, Австралија се здобила со модринки под очите и на носот, откако микрофонот фрлен од пејачот на „Ганс енд Роузс“, Ексл Роуз, ја удрил во лицето. Ребека Хоу се здобила со две виолетови модринки и гребнатинка на носот по инцидентот во Аделаида во вторникот вечерта, пишува Adelaide …

Повеќе »