Tag Archives: дружба

(ВИДЕО) Балканските млади шират љубов во Америка: „Сите сме едно овде!“

Неодамна на TikTok се појави видео на кое се гледа како младите од поранешните југословенски републики се забавуваат. Видеото стана вирално и моментално има повеќе од 50.000 лајкови. @workandtravel.sv Replying to @Drama Queen Snimka naših studenata iz Amerike 😍🇺🇸 #workandtravel #suncanavura #tiktokbalkan #fyp ♬ original sound – Workandtravel.sv На него …

Повеќе »