Tag Archives: џеки чен

(ВИДЕО+ФОТО) ДОКУМЕНТАРЕЦ КОЈ ГО МЕНУВА ЖИВОТОТ – СНИМЕН ФИЛМ ЗОШТО НЕ ТРЕБА ДА СЕ ЈАДЕ МЕСО: Ѓоковиќ, Луис Хамилтон, Џеки Чен и Шварценегер откриле дека челичните мускули се докажано 35% подобри отколку кај другите спортисти – Еве што јадат и како го ОСВОЈУВААТ СВЕТОТ!

Најдобриот тенисер на светот, Новак Ѓоковиќ, е еден од продуцентите во новиот документарен филм „Тие кои го менуваат светот“ (The Game Changers). Покрај него, во продуцентскиот тим се и режисерот Џејмс Камерон, бодибилдерот, актерот и политичар Арнолд Шварценегер, деветкратната ѕвезда во НБА, Крис Крис, петкратниот шампион во Формула 1, Луис …

Повеќе »

(ФОТО) Славниот актер во автобиографијата открил:„На проститутка потрошив цело богатство!“

Славниот актер ја изневерил сегашната сопруга, а на проститутката која ја знаел само како „број 9“ потрошил цело богатство. Џеки Чен открил како незрелоста и несигурноста во младите години влијаеле на него.Му се случувало да пие и да вози и во еден ден да уништи два луксузни автомобили.По популарноста со …

Повеќе »

(ФОТО) Ќерката на Џени Чен се венчала со 12. години постарата девојка

Девојките во април јавно побарале помош преку видео на Јутјуб бидејќи тврделе дека се бездомнички поради своите хомофобични родители. Тогаш се огласила мајката на Ета Нг која рекла дека девојките ѕтреба да си најдат работа… Ќерката на глумецот Џени Чен (64), Ета Нг (19) се омажила за Ани Оутмн (31), …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Ќерката на Џеки Чен со девојката живее под мост:„Бездомнички сме поради хомофобните родители!“

Ќерката на славниот глумец Џеки Чен е бездомничка и со девојката, инфлуенцерка Енди Оутумн, живее под мост. Ета Нг Чок Лам минатата недела објавила видео во кое тврди дека е бездомничка благодарение на своите „хомофобни родители“ и дека живее во страв од разделување од Оутумн. „Здраво, јас сум ќерка на …

Повеќе »