Tag Archives: череп

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) ШЕТАЛ ПО УЛИЦА СО НОЖ ЗАБИЕН ВО ГЛАВАТА: Сакам да и помогне на жена во неволја па го извлекол „подебелиот крај“

Во њујоршки Харлем можела да се види застрашувачка сцена, кога еден човек одел по улицата со нож во главата. Како што се наведува, тој сакал да и помогне на една нападнатиа жена, но потоа самиот го извлекол дебелиот крај. Жената била нападната од маж кој и го исекол образот, а …

Повеќе »

(ФОТО) Двегодишно девојче не е запишано во градинка бидејќи нејзиното лице го сметаат за „премногу страшно“

Родителите на двегодишната Софија Закхарова се во шок откако нивното девојче не е запишано во градинка поради својот изглед. „Ни рекоа дека прво детето мораме да го однесем на операција за да може да оди во градинка како и сите останати деца“, тврди нејзината мајка Светлана Закхарова. Нејзината ќерка има …

Повеќе »

(ФОТО) На ултразвук го видела своето бебе и доживела шок: Пријателите ја молат да абортира!

Кога идните мајки ќе одат на ултразвук за да го видат детето кое ќе го родат, повеќето се радуваат и сликата од ултразвук ја покажуваат на сите. Трудниците се восхитуваат на изгледот на своето бебе, споредуваат чиј нос има и на кого личи. Но, во таква ситуација се нашла и …

Повеќе »