Со кого ужива Елена Ристеска на едно од најромантичните места во светот?

Покрај бројните обврски и активности нашата позната пејачка најде време и за одмор. Имено, таа деновиве е на островот во Грција Санторини, кој важи за еден од најромантичните и најпосетуваните места во светот. А, со кого е нашата позната пеачка таму ќе остане веројатно енигма.

Седната на маса, таа ужива во погледот од вулканскиот остров и на фејсбук сподели:


„Вакви денови… Мир на умот“, напиша Елена на Фејбсук.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 24.04.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Работата оди во насока која вам ви одговара, само треба да бидете трпеливи …