Овните денеска да се обидат да ги задржат љубоморните коментари за себе, за вагите убав ден за средба и убав разговор со личност која веќе ја познаваат

Овен
Работа: Повеќето Овни би можеле да го искористат овој ден за да завршат некои заостанати работи. Можни непланирани трошоци.

Љубов: Обидете се да ги задржите љубоморните коментари за себе, нема потреба да кревате тензии.


Здравје: Можни проблеми со урогениталниот тракт.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Костадиновска-Стојчевска: Го враќаме симболот на Скопје – Универзалната сала

Министерката за култура Бисера Костадиновска-Стојчевска денеска ги најави градежните активности за реконструкција и адаптација на …