Оваа недела во Јавна соба…

25.05. // 21:00 – Македонски Шлагери со ДЈ Тоше Велјанов
Петок е резервиран за Македонски Шлагери. Единствено што треба да понесете е вашата насмевка.


facebook event link

26.05 // 21:00 Saturday at Public Room
Оваа сабота не забавува една дама. Илина Ангеловска ќе ве услужи со нејзините хаус звуци на нашата тераса и ќе ви приреди незаборавна забава.


facebook event link


 

29.05. // 20:00 – Книжевни Магнитуди 3 дел
Во Јавна Соба, следува нов возбудлив меч, во нова “тројка”. Ќе имате прилика да го гледате еден од најактуелните современи автори, Тихомир Јанчовски, заедно со неговиот помошник во рингот Душко Крстевски.

facebook event link

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што нè советуваат ѕвездите за утре, 17.06.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Солиден работен ден ги очекува родените во знакот Овен за да ги завршат …