Откријте го врвното искуство на гледање со FUEGO Electronics и новата серија 720GTV на Google TV

Fuego , бренд кој претставува врвен квалитет и неуморен ангажман на пазарот повеќе од 25 години, воден од потребата за иновација и одржување на блиски врски со клиентите, ја лансираше новата линија телевизори со лиценциран Google TV.

Како дел од BALFIN Group, една од најголемите и најпрестижните корпорации во регионот, FUEGO претставува синоним за иновација и постојан напредок.


Со новата серија на телевизори 720GTV со вградена Google TV платформа, го подигнува стандардот на повисоко ниво и нуди неверојатно искуство на гледање. Оваа иновативна платформа ви овозможува пристап до милиони филмови, серии, музика и игри, на само неколку кликови одалеченост, вклучувајќи ги и популарните сервиси како Netflix, Disney+, Hulu, Amazon Prime Video и други.

Платформата користи алгоритми за препорака кои ги анализираат вашите преференции и навики за гледање, за да ви обезбедат персонализирани препораки за филмови и серии. Исто така, Google TV  e интегриран со други Google услуги како Google фотографии и Google Drive, што им овозможува на корисниците да пристапуваат до своите фотографии и видеа од различни извори.


FUEGO ви нуди модели со различни димензии на екранот за да може да го изберете она што најдобро им одговара на вашите потреби и просторот во вашиот дом, а истите можете да ги набавите во продажните салони на НЕПТУН и големопродажните партнери на FUEGO.

Одберете го FUEGO – бренд кој се развива со вас и за вас и доживејте вистинско уживање во гледањето!


 

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање: две години без нашата истакната актерка Мајда Тушар

Мајда Тушар е родена во Скопје на 24 јуни 1950 година. Таа беше позната македонска …