Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 19.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: Нема потреба од брзање, но важно е да ги контролирате соработниците кои се директно поврзани со финансиите. Неколку пати проверувајте ги најважните документи и доколку е потребно побарајте помош од страна.

Љубов: Опуштената атмосфера и позитивното расположение денес ви даваат добра основа да планирате и да направите барем еден успешен чекор кон нова љубов.


Здравје: Би уживале во физичка активност.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Презентација на Балканскиот анархистички саем на книгата во СЦ Дуња

Денес од 19:30 часот, во СЦ Дуња ќе биде презентиран Балканскиот анархистички саем на книгата …