Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 19.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Лав
Работа: Имате доволно поволни предиспозиции за да успеете во своите намери, доколку не сте си поставиле превисоки цели.

Љубов: Можно е да запознаете сосема нова пријатна личност на вашиот љубовен хоризонт. На вас останува само да се ослободите и да уживате во настаните.


Здравје: Можна чувствителност на грлото.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнува слегувањето на Светиот Дух – Педесетница (трет ден)

Новозаветната Педесетница е денот на славното исполнување на ветувањето за Христовото испраќање на Светиот Дух …