Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што нè советуваат ѕвездите за утре 06.03.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: Со една од вашите најсилни адути работна енергија, не би требало да имате никакви проблеми овој ден, можеби обидете се да го намалите форсирањето на темпото кое останатото деловно опкружување не може да го следи.

Љубов: На слободните Овни следи добро расположение, но и можности за почетоци на нови емотивни приказни.


Здравје: Многу добро.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Започна снимањето на филмот „Касапско оро“: Политички трилер кој ветува визуелна и емотивно моќна приказна

Денеска на падините на Средно Водно, во драматичен амбиент и со исклучителна филмска екипа, падна …