(ВИДЕО) ВЛЕГОЛ ВО ХОТЕЛСКА СОБА И ЗАТЕКНАЛ ЧУДОВИШТЕ: Турист објавил хорор снимка од аголот на собата – социјалните мрежи се вжештиле!

Наводната снимка од натрапник од хотелска соба ги вжештил социјалните мрежи.
Извесен Норман Кристијан објавил на Твитер видео од суштеството што наводно го нашол во изнајмен апартман.
„Луѓе, јас сум во Камбоџа и само што најдов нешто во собата. Дали некој знае што е ова”, прашал тој.


Социјалните мрежи веднаш се вжештиле, од коментарите дека би било најдобро да ја напушти просторијата пред „тоа“ да се размножи, да ги запали хотелот и чудовиштето на ѕидот.
Секако имаше и такви кои сметале дека станува збор за трик и лажна снимка. „Ако ова е видео од CGI, исклучете го компјутерот и ќе исчезне“, напишал еден придружник.

Фото: Принтскрин/


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 23.05.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Бизнис: Нема пречки на професионалниот пат на Овенот овој четврток. Постои можност да се …