(ВИДЕО) ОВА КУЌЕ ОД СРЕЌА БУКВАЛНО СЕ ОНЕСВЕСТИЛО: Погледнете како изгледала емотивната средба после две години!

Реакцијата на Кејси на Ребека, која се вратила дома после две години ќе ве воодушеви. Враќањето на Ребека од Словенија во САД потполно го воодушевила шнауцерот.
Во еден момент Кејси дури, на кратко, и се онесвестила. Ребека вели дека неколку пати ја однеле на ветеринар.
„Ветеринарот ја прегледа и ни рече дека со не а е се во ред и да не се грижиме“.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање: две години без нашиот истакнат поет, преведувач и професор Драги Михајловски

Драги Михајловски е роден на 16 октомври 1951 година во Битола, каде го поминал и …