Tag Archives: миленичка

(ВИДЕО+ФОТО) ДЕЈВИД БЕКАМ како татко на годината: Ја одвел ќерка си на спектакл во Венеција, а сликите ќе ги стопат и оние со камено срце!

Погледнете како таткото и ќерката го искористеле квалитетно времето… Најмладата ќерка на Бекам, исто така омилена, веќе неколку дена престојува во Венеција со својот татко. Заминаа на престижен настан, гала театарски спектакл, а бидејќи беа таму неколку дена, имаа време и за други активности. Се возеле со гондола и поминале …

Повеќе »

(ФОТО) ТАА ГИ ПОБЕДУВА ПРЕДРАСУДИ: Фотографии од бајките на нејзината посвоена ќерка со Даунов синдром го освојуваат светот

Одлуката за посвојување дете сама по себе е чин достоен за восхит, а кога се работи за дете кое има некаков здравствен проблем, тоа восхитување може да биде само уште поголемо. Ова е приказна за храбрата жена Катерина и девојчето со Даунов синдром по име Лиза. Имено, Катерина долго сонувала …

Повеќе »

(ВИДЕО) ОВА КУЌЕ ОД СРЕЌА БУКВАЛНО СЕ ОНЕСВЕСТИЛО: Погледнете како изгледала емотивната средба после две години!

Реакцијата на Кејси на Ребека, која се вратила дома после две години ќе ве воодушеви. Враќањето на Ребека од Словенија во САД потполно го воодушевила шнауцерот. Во еден момент Кејси дури, на кратко, и се онесвестила. Ребека вели дека неколку пати ја однеле на ветеринар. „Ветеринарот ја прегледа и ни …

Повеќе »

(ФОТО) Доказ дека бајките навистина постојат: Приказна за продавачката на цигари која станала кралица!

На изненадување на јавноста Шпанскиот кралски дом на 1. ноември 2003. година ја објавил свршувачката на Летиција Ортис со престолонаследникот… Кралицата на Шпанија,Летиција, не е родена со сребрена лажичка во раката. Таа, токму како и сите обични луѓе, како млада носела фрмерки и морала да работи работи од кои сега …

Повеќе »