(ВИДЕО) Марковски во недела фамилијарно во „Еден на еден“ 

Најпознатата фамилија во моментов ни е на гости во студио…

Во новата епизода на „Еден на Еден“ дознајте како реагираат Македонците на улогата на Мали, како Петар ја доби неговата улога и се разбира, дали ќе има втора сезона на „Фамилија Марковски“.


Во недела можете да проследите како мина дружењето со актерите Силвија Стојановска, Тамара Ристоска, Владимир Петровиќ и Петар Петковски кои ни откриваат кои беа најинтересните случувања на снимањето на хит-серијата.

Новата епизода на Еден на Еден гледајте ја недела од 20.30 часот на Телма!


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Со панел дискусија ќе се одбележи Денот на ретки болести 2024

Националната алијанса за ретки болести на Македонија – НАРБМ Ве кани на панел дискусија со …