Tag Archives: учи

(ВИДЕО) Искрено со Тони Зен: „Татковството ме промени, а јас уште учам како е да си добар маж во брак!“

По подолга пауза раперот и диџеј Тони Зен се врати на музичката сцена со нова песна – „Планот”. За песната вели дека има одлични реакции, а решил да се врати повторно и да пее оти тоа ѝ го должел на публиката. Тони е познат и како дел од шоуто „Срвајвер” …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Украинска пратеничка: „Морав да научам да пукам од калашников“

Украинската пратеничка Кира Рудик за Си-Ен-Ен изјавила дека е подготвена да ја брани својата земја, како и дека научила да носи и користи оружје. View this post on Instagram A post shared by Кіра Рудик (@kira.rudik) Украинската пратеничка Кира Рудик до неодамна водеше „обичен живот“ на политичар, организирајќи состаноци и …

Повеќе »

(ВИДЕО) Камерите ја уловиле: Меган сеуште не научила како да се однесува!

Ако роденденот на кралицата Елизабета бил во саботата, Британците и понатаму се толку фасцинирани со појавувањето на Меган Маркл на славниот балкон на Бакингамската палата што го анализираат секој нејзин потег во тие моменти. Така некој детално ги прегледал снимките на BBC и ја уловил Меган во непознавање на протоколот. …

Повеќе »