Tag Archives: синиша михајловиќ

(ФОТО) И’ вонбрачниот син на СИНИША МИХАЈЛОВИЌ СЕ ЗБОГУВАЛ СО ТАТКОТО: Сцени од погребот што ја кинат душата

Синиша Михајловиќ беше погребан, а шокантните фотографии го обиколија светот До ковчегот со посмртните останки на Синиша Михајловиќ стоеле два огромни букети бели рози. На едната имало натпис со имињата на сите негови деца, вклучувајќи го и неговиот најстар, вонбрачен син Марко. View this post on Instagram A post shared …

Повеќе »

СЕ’ СЕ ОСТВАРИЛО… „МНОГУ ЧУДНО Е НЕКОЛКУ ПАТИ ДА ГО СОНУВАТЕ СВОЈОТ ПОГРЕБ“: Потресни зборови на Михајловиќ кои и’ го мотивираат СЕКОЈ БОЛЕН

Синиша Михајловиќ го сонувал својот погреб, но никогаш не изгубил надеж, туку почнал да напаѓа уште посилно, за во реваншот да ја победи подмолната болест! Познатиот фудбалер Синиша Михајловиќ како вистински лав се соочил со леукемијата, но овој пат болеста беше посилна. Роден борец, како што многумина го нарекуваат, и …

Повеќе »

САН РЕМО – Ибрахимовиќ за време на музичкиот фестивал на тренинзи ќе оди со хелихоптер

Златан ќе биде присутен на Санремо во текот на четирите фестивалски дена и тој со хеликоптер ќе оди да ги исполнува клупските обврски таа недела Како што беше најавено пред неколку месеци, асот на Милан, Златан Ибрахимовиќ (39) ќе настапи на Санремо! Ибрахимовиќ во Сан Ремо ќе се појави на …

Повеќе »