(ФОТО) И’ вонбрачниот син на СИНИША МИХАЈЛОВИЌ СЕ ЗБОГУВАЛ СО ТАТКОТО: Сцени од погребот што ја кинат душата

Синиша Михајловиќ беше погребан, а шокантните фотографии го обиколија светот
До ковчегот со посмртните останки на Синиша Михајловиќ стоеле два огромни букети бели рози. На едната имало натпис со имињата на сите негови деца, вклучувајќи го и неговиот најстар, вонбрачен син Марко.

View this post on Instagram

A post shared by SINISA MIHAJLOVIC FANPAGE 💣💥 (@sinisamihajlovic_my_hero_)На еден од венчите покрај ковчегот на легендарниот фудбалер е испишано Violante, кое е името на неговата сакана, едногодишната внука која му ја подари помладата ќерка. На другата се напишани имињата на сите шест деца: Викторија, Вирџинија, Мирослав, Душан, Николас и Марко.

Имено, малку е познато дека Синиша имал уште едно дете – вонбрачниот син Марко, кој го добил со непозната Италијанка.

View this post on Instagram

A post shared by MONDO Sport (@mondorssport)


Врската со дотичната Италијанка се случила пред да ја запознае сегашната сопруга Аријана. Интересно е и тоа што Михајловиќ веднаш го признал својот син и отворено зборувал за тоа.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ИМАЛА 61 ГОДИНА – Откриена е причината за смртта на долгогодишната партнерка на Клинт Иствуд

Долгогодишната партнерка на Клинт Иствуд, Кристина Сандера, починала на 18 јули, а сега е откриена …