Tag Archives: несигурност

Овие астро припадници ги обвинуваат другите кога НЕ СЕ ВО ПРАВО, „манипулацијата“ им е ВТОРО ИМЕ!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Астролозите велат дека луѓето родени во овие хороскопски знаци ги обвинуваат своите партнери за сопствените неуспеси. Бик Иако Бикот обично е многу искрен, тешко им е да го прифатат …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ким Бесинџер открила зошто долго се криела: „Беше страшно, не излегував од дома!“

68-годишната Ким БЕСИНЏЕР во последните години ретко се појавуваше во јавноста, а сега отворено зборувала за нарушувањето со кое се бори. Актерката, која своевремено беше прогласена за најубава жена на светот, гостувала во подкастот на Jade Pinkett-Smith, Red Table Talk, и признала дека се бори против агорафобијата. Тоа е еден …

Повеќе »

(ФОТО) Кристл од „Династија“ едвај се бранела од мажите, а потоа, поради несигурност, депресија и дрога, го допрела дното

Линда Еванс, актерката најпозната по улогата на Кристл Карингтон во серијата „Династија“, неодамна го прослави својот 78-ми роденден далеку од сјајот и луксузот со кој некогаш беше опкружена. Бројни обожаватели тешко дека би можеле да ја препознаат. Во средината на 1980-тите, благодарение на улогата на Кристл Карингтон во серијата „Династија“, …

Повеќе »

Три хороскопски знаци на кои љубомората им е непознат поим

Љубомората може лесно да ја расипе секоја врска и многу често е причина за раскинување. Но, астролозите тврдат дека е можно да се одбегне бидејќи има хороскопски знаци кои немаат склоности кон неа. Поради тоа, ако сакате врска без љубомора пронајдете партнер или партнерка во еден од овие три хороскопски …

Повеќе »