Tag Archives: дизел

(ВИДЕО) Citroen ги објавил цените за новиот C4

Францускиот производител ги објави цените на новата генерација на „Citroen C4“. Компактниот хечбек, кој целосно го смени имиџот и сега изгледа како кросовер, ќе се нуди со бензин, дизел и електричен погон. Различната слика на моделот „C4“ на Ситроен нè враќа во старите времиња кога се очекуваше овој производител да …

Повеќе »

(ВИДЕО) Фчерашни во школо за фокус и концентрација

Како влијае поскапувањето на дизелот на едно македонско семејство? Анализата ја направи кој, ако не екипата на „Фчерашни новости“. Еве што друго последни ќе дознаете во недела: – Фчерашни во школо за фокус и концентрација – Штрајк ја тресе чевларската индустрија – Каква фризура ќе има Јелена? Во недела од …

Повеќе »