Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 17.04.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: Обидете се да не бидете нетрпеливи и импулсивни, слушајте ги колегите и избегнувајте максимално вербални конфликти.

Љубов: Слободните претставници уживаат да влегуваат во емотивна врска. Само оставете сè да си оди по својот тек.


Здравје: Можна несоница, главоболка.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Вечерва во Кинотека на Македонија ќе се одржи проекција на документарниот филм „Време на бетон“

Во Кинотека на Македонија, вечерва со почеток во 20:15 часот, ќе биде прикажан македонскиот документарен …