(ФОТО) Топ 20. костуми за капење со кои ќе привлекувате погледи ова лето!

Летото, годишните одмори, излежувањето на сонце се се’ поблиску па за вас издвоивме многу убави и женствени костуми за капење во кои тешко дека на плажата ќе минете незабележано…
Моделите се прекрасни, а меѓу нив по нешто за себе можат да пронајдат и витите жени, но и оние со нешто покрупна градба.
Топ 20. костуми за капење за ова лето:

 


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнува Светиот праведен и многустрадален Јов

Светиот праведен и многустрадален Јов Јов беше потомок на Исав, внукот Авраамов и живееше во …