(ФОТО) Шерон Стоун го прослави својот 65-ти роденден во нов стил: Огромните усни ги загрижија фановите – Дали им се врати на естетските корекции?

Шерон Стоун покажа драматичен нов изглед за да го прослави својот 65-ти роденден
Актерката на Инстаграм сподели серија фотографии од прославата на роденденот на кои не можете а да не ги забележите нејзините огромни усни.
– Успеав. Конечно. Отидов во Холивуд за мојот роденден. Понекогаш го добивате токму она што го сакате. Ти благодарам Лиз – напишала Шерон во описот на фотографијата на која ја гледаме како дома го слави роденденот во пижами.

View this post on Instagram

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)


Многумина мислеле дека и таа се одлучила за пластична операција, но ова било само шега на актерката, а предимензионираните црвени усни биле направени од бонбони.
Актерката еднаш изјавила дека користела ботокс и филери, но дека по големи здравствени проблеми почнала да гледа поинаку на естетската хирургија:
– Доживеав голем мозочен удар и деветдневно крварење во мозокот, а морав да направам повеќе од 300 ботокс инјекции и филери за да ја вратам едната страна од лицето – изјавила таа за странските медиуми и додала дека ова шокантно искуство го променило начинот на кој таа дотогаш хледала на естетските операции.


Фото: Архива

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …