(ФОТО) Еве како „двојничката“ на Ангелина Џоли изгледала пред операцијата

Добар дел од интернетската публика не ја поддржува трансформацијата на младата Иранка, иако таа тврди дека станува збор само за добра шминка и модерна технологија. А, некогаш била згодна девојка…
Сахаб Табир (19) од Иран, која станала позната поради 50. операции со кои сака да биде што послична на Ангелина Џоли, некогаш била природно убава девојка.
На својот Инстагрм профил објавила фотографии на кои се гледа како изгледала пред споменатите операции, пренесува The Sun.
Детските кафеави очи и костенлива коса се прекрасни во споредба со нејзината сегашна состојба.
Освен операцијата, Сахар се изгладнувала и спаднала на само 40. килограми од бизарна причина – за да лицето и биде „испиено“ како на Ангелина.
И покрај пишувањата дека имала дури 50. операции, Сахар тврди дека станува збор само за добра шинка и модерна технологија.
Поради сето тоа што го направила и новиот изглед на интернет ја нарекле „мртва невеста“, „зомби“ и „жив леш“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнува Преподобен Висарион

Преподобен Висарион Роден и воспитан во Мисир. Рано се предаде на духовен живот и не …