(ВИДЕО) „Урбан блок“:Како да го поминете ова лето?

Во ова издание на „Урбан Блок“ ќе гледате:

– Стeкнете знаења и вештини во најбараните области во светот и кај нас
– Совети за здравје и убавина и
– Ви ги откриваме 10.те најубави плажи во светот


Оваа сабота во 12:30 на ТВ Алфа


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Награда во Калифорнија за најдобар долгометражен филм за „Бизнисот на задоволството“

„Бизнисот на задоволството” на Гоце Цветановски ја доби наградата за најдобар долгометражен филм на „Риверсајд …