(ВИДЕО) „Урбан блок“:Чудо на природата кое ќе ви обезбеди здравје и убавина!

Во ова издание на „Урбан Блок“ ќе гледате:

– Како самите да се нашминкате и да ја истакнете Вашата убавина
– Акаи бери – чудо на природата која ќе ви обезбеди здравје и убавина. За што се е корисен овој плод?
– Патуваме во Португалија


Во сабота во 12:30 на ТВ Алфа


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Ексклузивно интервју со Милчо Манчевски: Јас секогаш верував дека она што имам да го кажам има вистинска вредност, само е прашање на време и на труд за тоа да биде потврдено

Нема доволно зборови за да се опише големината на нашиот Милчо Манчевски. Всушност за него …