Tag Archives: тобоган

(ВИДЕО) Ретриверот дошол до прекрасна идеја кога девојчето решило да се спушти по тобоганот

ВЕНОРА има една година и е прилично храбро и решително девојче. За среќа, таа има златен ретривер, Так, кој го држи погледот кон неа и се грижи да не се повреди кога оди да го истражува светот околу неа. Затоа ова дуо има повеќе од 250. илјади следбеници на TikTok …

Повеќе »

(ВИДЕО) Кучињата откриле за што служи тобоганот и се забавувале како никогаш досега – Ова сигурно ќе ве насмее!

АКО мислите дека малите работи не можат да го подобрат денот, се лажете. Најдобар доказ се неколку кучиња кои конечно откриле за што служи тобоганот. Тие почнале да се спуштаат по него и да се поздравуваат на дното на овој популарен уред за детска игра. Се исплати да го гледате …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ќе останете без зборови кога ќе видите како е снимена сцената со када во „Мери Попинс“

Кон крајот на 2018. година излезе нов филм за најпознатата филмска дадилка, мери Попинс, а една сцена од тој филм последниве денови станала хит на интернет бидејќи се дознало како е снимена. Многумина помислиле дека сцената во која Мери, која ја глуми Емили Блант, се фрла во када е монтирана, …

Повеќе »