Tag Archives: хејли болдвин

(ФОТО) Младата пејачка и глумица повторно хоспитализирана поради емоционален слом

Иако како главна причина за повлекувањето од социјалните мрежи го навела нејзиното ментално здравје кое сака да остане нормално, многумина нејзината емоционална нестабилност ја поврзале со венчањето на нејзиното поранешно момче Џастин Бибер со манекенката Хејли Болдвин Пејачката и глумица, Селена Гомез, вчера била хоспитализирана поради емоционална нестабилност, пренесува таблоидот …

Повеќе »

Се венчале Џастин Бибер и Хејли Болдвин

Пејачот Џастин Бибер и манекенката Хејли Болдвин се венчале во Њујорк, пишуваат американските медиуми. Двојката се венчала во јуни на Бахамите,што го потврдиле на социјалните мрежи. Неименуван извор за магазинот People потврдил дека Бибер и Болдвин направиле тајна венчавка. Истиот извор наведува дека двојката планира да направи голема забава,а се …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Официјално е: Џастин Бибер и Хејли Болдвин се свршија!

Обожавателките на Џастин Бибер ќе добијат кошмари. После неколкудневните написи дека нивниот миленик, Џастин Бибер, се свршил со Хејли Болдвин, сега и’ официјално е соопштено дека младата манекенка добила прстен од тинејџ идолот. Како што наведува ТМЗ, пејачот ја запросил манекенката во ресторан на Бахамите, каде што моментално се на …

Повеќе »