Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 21.04.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Девица
Деловен: Претстои многу добар ден за Девиците, каде што можете да очекувате потврда за договор од порано поврзан со подолгорочен деловен аранжман.

Љубов: Иако не е реално дека ќе има навистина големи промени, барем еден важен разговор во љубовната сфера најверојатно ќе навести нови и поубави можности.


Здравје: Чувствителност на грлото.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнува Преподобен Александар

Преподобен Александар Роден е во Азија, школуван во Цариград. По завршувањето на школувањето се предаде …