Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 21.04.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Стрелец
Бизнис: Вториот ден од викендот носи многу интересни можности за Стрелците при запознавање сосема нови луѓе, заинтересирани за деловна соработка.

Љубов: Во текот на оваа недела реално е дека ќе бидете пријатно изненадени од личност која неодамна сте ја запознале. Проверете ги основните податоци, пред се за зафатеноста на таа личност.


Здравје: Освен слаба циркулација, нема други предупредувања.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Седум награди на 58. МТФ „Војдан Чернодрински“ за претставата „Иванов“ на МНТ

На денешната прес-конференција на 58. МТФ „Војдан Чернодрински” во Прилеп, беа соопштени наградените, од кои …