(ВИДЕО) Веднаш ќе пробате: Истурила Кока кола во тоалетна школка а резултатот ќе ве воодушеви!

Се чини дека ова видео на многу домаќинки ќе им го олесни животот…
На пазарот има многу средства за чистење, но за ова веројатно не сте знаеле – до сега.
Една жена долучила да земе шише кола и да ја истури во школката, а она што се случило на крај е фантастично.
Се чини дека ова видео на многу домаќинки ќе им го олесни животот!


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НАЈНОВА МЕТЕО ВЕСТ: Следната седмица многу турбулентна на Балканот и во Македонија, температури до 25 степени?!

Метео прогноза на Славчо Попоски: Следната седмица доста турбулентна на Балканот, од Африка ни следува …