Tag Archives: Турција

(ФОТО) Заборавете на Бали бег: Жените лудуваат по овој Турчин!

Некои сметаат дека од тронот би можел да го симне и Бурак на кого „паднале“ и многу домашни гледачки.Озилдиз кој од 2011. година игра главни улоги можевте да го гледте во сапуницата „Повторно роден“. Глумецот Сукру Озилдиз (29) станал миленик на Турчинките. Но, се’ попопуларен станува и вон границите на …

Повеќе »

(ФОТО) Малечката Валерија успешно оперирана, родителите благодарни на сите: „Бог ги слушна вашите и наши молитви“

Малата Валерија Зафировска од Штип вчера е оперирана во болница во Турција. По завршувањето на операцијата, нејзиниот татко на социјалните мрежи напиша: „Народе, да сте живи и здрави. Бог ги слушна вашите и наши молитви. Слава Боже! Валерија е ОК, будна без никакви компликации. Бог да ве благослови сите! Бог …

Повеќе »

(ВИДЕО) И ја украла свадбата на невестата: Дали оваа девојка извела најсекси танц?

Сите гледале само во неа, а неко гости спонтано пришле и ја закитиле со пари. Некои жени едноставно го имаат „тоа“ во себе. Една од нив е и девојката од Турција која со својот атрактивен танц на една свадба ги засенила сите. Девојката, додека сите ја гледале, тргнала да игра …

Повеќе »