Tag Archives: слаѓана милошевиќ

Легендарната Слаѓана Милошевиќ хоспитализирана: „Многу ми е лошо, се стана многу комплицирано“

Слаѓана Милошевиќ веќе подолго време боледува од автоимуна болест Познатата пејачка и уметница Слаѓана Милошевиќ тврди дека е во многу лоша здравствена состојба. – Во Клиничкиот центар сум и веќе подолго време се лекувам. Многу сум болна, се стана многу комплицирано, но веќе шест дена ме држат тука и не …

Повеќе »

(ФОТО) Слаѓана Милошевиќ итно префрлена во болница: Здравствената состојба на славната рокерка критично

Најпознатата рокерка синоќа била префрлена во болница поради внатрешно крварење Слаѓана Милошевиќ (65) моментално е во Ургентниот центар во Белград, а нејзината здравствена состојба не е добра. Имено, на пејачката вчера и се слошило, имала внатрешно крварење, па веднаш и била укажана итна медицинска помош, по што лекарите решиле да …

Повеќе »