Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 12.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: Со голема мака, но некако успешно ја завршувате работната недела. На повеќето Овни многу им е потребен одмор.

Љубов: Ова не е поволен ден да се трудите премногу да му ги објасните своите постапки на саканата личност, која е разочарана од некои детали од вашето однесување во претходните денови.


Здравје: Спијте доволно.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Промоција на книга „Лексикон на странски сликари во Македонија во периодот 1850-1950 година“

Во организација на Комората на овластени архитекти и овластени инженери, денес, со почеток во 18:00 …