Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 23.10.2023 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: За очекување е да започнете со полна брзина и максимално енергетски ангажман во нови работни победи.

Љубов: Поволен ден е за секакви дружења во кругот на пријателите и саканите. Искористете го максимумот од тоа.


Здравје: Одлично.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање: две години без нашиот истакнат поет, преведувач и професор Драги Михајловски

Драги Михајловски е роден на 16 октомври 1951 година во Битола, каде го поминал и …