Дневен хороскоп за сите хороскопски знаци: Што ве советуваат ѕвездите за денес, 30.10.2023 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: Во текот на овој понеделник, Овенот би можел да очекува малку побавен почеток, или во однос на зголемен ангажман, или во однос на започнување на некои нови идеи. Водете сметка за финансиите, можни се непланирани трошоци.

Љубов: Доколку ве мачат некои дилеми од минатото, еве го денот кога би можеле да се справите со нивно решавање.


Здравје: Можни проблеми со дишните патишта.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

СКОПСКО платформата „Наша гордост. Наша одговорност.“ и оваа година продолжува со кампања за собирање средства за заштита од загадување на националните обележја

Скопје, 16 февруари 2024г. – СКОПСКО продолжува со активностите во рамки на долгорочната платформа за …