Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за денес 03.10.2023 во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: Ви претстои одличен работен ден за да завршите се што сте наумиле без поголеми пречки и во добра, позитивна деловна средина.

Љубов: Внесете повеќе оптимизам и позитивност во секојдневието и сè ќе оди неочекувано добро кога е во прашање љубовната комуникација.


Здравје: Намален имунитет.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

По седми пат ќе се одржи манифестацијата „Убави сме, свои сме”

Денес во НУЦК ” Антон Панов ” во Струмица, со почеток во 19:00 часот, по …