Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за денес 02.10.2023 во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: Полни со самодоверба и работна етика ја започнувате новата недела во која ве очекуваат бројни професионални обврски и докажувања на деловен план.

Љубов: За повеќето типични претставници на овој знак љубовните врски денес треба да бидат приоритет. Покажете му на саканиот колку ви значи со изненадувачки предлог.


Здравје: Многу добро.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Театарската претстава „Среќен мртовец“ утревечер во Дом на АРМ

На 2 декември 2023 година (сабота) во Домот на АРМ, со почеток во 20:00 часот, …