(ФОТО) Потполно гола Памела во жежок клинч со млад балетан

Иако има 50. години, Памела Андерсон не се откажува од голотијата. Сега до крај се соблекла пред славен фотограф и близок пријател, Дејвид Ла Чапел
„Дејвид е моја сродна душа. Едно друго се туркаме на креативно ниво. Тешко е да се поверув дека можеме да бидеме турнати повеќе отколку што веќе сме, но токму поради тоа толку се сакаме“ ја опишала Памела соработката со фотографот Дејвид Ла Чапел.

– I said pour yourself a drink.. 🥃 @pamelaanderson & @sergeipolunin 📸#DavidLaChapelle for #kingkongmagazine – out now


A post shared by KING KONG MAGAZINE (@kingkongmagazine) on


Иако има 50. години на глумицата не и пречело потполно гола да позира со двојно помладиот укрински балетан Серж Полунин (27) и да го покаже своето вајано тело.

 

„Сакам секс. Ја сакам сензуалноста кај себе и другите луѓе, тоа е дел од мојат личност“ рекла Пам за провокативните фотографии кои на 30. страници ќе се појават во списанието Кинг Конг.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денес роденден прославува нашиот познат фолк пејач Перо Христов

Перо Христов е роден на 17 јуни 1951 година во Струмица. Тој е популарен македонски …