(ВИДЕО+ФОТО) ШОКАНТНА РЕАКЦИЈА: Кејт, среде емисија, ја оттргнала раката на Вилијам од нејзиното рамо!

Британските медиуми веројатно наскоро ќе се појават со„информации од прва рака“, бидејќи ваков скандал и тоа од примерената Кејт никој не очекувал.
Гостување на Би-Би-Си на војвотката и војводата од Кембриџ, Кејт и Вилијам е топ тема на социјалните мрежи.
Кога британска готвачка и ТВ ѕвезда 84-годишната Мери Бери обелоденила дека подготвува специјална божиќна емисија со принцот Вилијам и Кејт, многумина со нетрпение го очекувале 16-ти декември.


View this post on Instagram

🎄📷 A few of our favourite moments from the #ABerryRoyalChristmas party, which is now available to watch on @bbciplayer. The party was held by The Duke and Duchess of Cambridge and Mary Berry to thank and acknowledge staff and volunteers from charities and organisations who will be working tirelessly over the Christmas period, including: @passagecharity @nursingnow Evelina London Children's Hospital @ldnairamb @actiononaddiction Mountain Rescue services Mother and Baby Units Midwives Fire services Military services Ambulance Services Police Services @centrepointuk @royalmarsden @giveusashoutinsta @childbereavementuk Photos 📷 by @mattporteous


A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on


Публиката за прв пат имаше прилика да ја види кралската двојка опуштена како млад пар родители.
Тие имале мал натпревар во формирање и филување како и украсување ролат под будното око на  Мери, која со години прави слатки во кралското смеејство, и навистина уживале. Но овие прекрасни моменти ги прекинала една реакција на Кејт, која направила еден чуден потег кој ги збунил нивните фанови.
Парот седел покрај каминот опкружен со волонтери, во позадина одела тивка музика, сите опуштено разговарале и во еден момент Вилијам ја ставил раката на рамото на Кејт, но таа нагло се завртела и ја оттргнала, а на видеото, не се слуша што говори таа. Нивните бројни фанови се прашуваат што ја предизвикало оваа реакција на Кејт?

Британските медиуми веројатно наскоро ќе се појават со„информации од прва рака“, бидејќи ваков скандал и тоа од примерената Кејт никој не очекувал.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Менторската работилница „Што после средно“

Во среда, на 22 мај 2024 година, во кафе-книжарницата Буква, со почеток од 12:00 часот …