(ВИДЕО+ФОТО) НИКОГАШ ВИДЕНИ ФОТОГРАФИИ ОД КАЈТ МИДЛТОН: На ​​забави, во проѕирен фустан, работела и како модел! Таа изгледала сосема поинаку…

На социјалните мрежи се појавија фотографии од Кејт Мидлтон од младоста.
Војвотката од Велс, Кејт Мидлтон, често го привлекува вниманието на јавноста кон себе со својот беспрекорен стил, а иако многумина се навикнати да ја гледаат во елегантни изданија, како што доликува на членовите на кралското семејство, Кејт некогаш водела едноставен живот.

This image has an empty alt attribute; its file name is kejt-midlton-2-834x1024.jpg
Во раната младост, војвотката од Велс била иста како и секоја друга средношколка и студентка. Имала големо друштво, одела на забави, а бидејќи извесен период била манекенка, нејзините фотографии стигнаа во медиумите кои јавноста сега нема шанса да ги види.


Така на TikTok се појави видео од нејзините стари фотографии, а коментарите не престанале да доаѓаат:
„Таа секогаш изгледаше неверојатно“, „Вилијам доби на лотарија“, „Изгледа посреќно“, беа дел од коментарите. Од друга страна, имало и такви кои веруваат дека „Кејт изгледа просечно“, како и дека „имала среќа да го запознае Вилијам“.
Погледнете ги фотографиите на Кејт и Вилијам:


 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


A post shared by The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„Сомнително Лице“ театарска претстава од млади за млади

Денес, со почеток во 18:30 часот во Училиште за театар „Од игра до претстава“, ќе …