(ВИДЕО+ФОТО) На платформа за возрасни заработила 2. милиони фунти – И нудат богатство да и го видат лицето

Девојката која на социјалните мрежи се претставува како „Bambi Blue Hair“, вели дека заработува милиони на мрежата OnlyFans. Досега има заработено преку 2. милиони фунти, но, на интернет, никогаш не го покажала своето лице.

Порталот msn пренесува дека оваа девојка има дваесетина години и дека се грижи никој да не го дознае нејзиниот вистински идентитет:


View this post on Instagram


A post shared by BAMBI BLUE 0.01 (@bambibluehair)


„Дури и моите пријатели и мажите со кои излегувам немаат информации за мене. Порано работев здодевна канцелариска работа и заработував 100. долари месечно. Сега заработувам околу 250.000 долари месечно“, вели девојката.

„Моите родители се многу конзервативни, но сепак добро се сложуваме. Меѓутоа, ако дознаат што навистина работам, би се откажале од мене. Тие сè уште мислат дека работам во канцеларија, а згодно е што сега речиси сите работат од дома…, па не им е ни чудно што не одам на работа“, вели таа.

Обожавателите и нудат пари за да и го видат лицето: „Ми понудија преку 3. илјади фунти за да го откријам лицето, но не се согласив“.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Вечерва во Кинотека на Македонија ќе се одржи проекција на документарниот филм „Време на бетон“

Во Кинотека на Македонија, вечерва со почеток во 20:15 часот, ќе биде прикажан македонскиот документарен …