(ВИДЕО) Жена во теретана случајно чучнала на лице на маж

ТИКТОКЕРОТ Семјуел Стратис оваа недела објави видео на кое се гледа непријатна средба со жена која очигледно не ја познава во теретана.
„Само се обидував да го снимам мојот сет во теретана и потоа се случи ова“, напишал тој, а потоа споделил видео на кое почнува да вежба на клупа, кога една жена зад него почнува да чучнува и случајно го допира неговото лице со нејзиниот задник.
Откако сфатиле што се случило, и двајцата се збунуваат. На жената видно и е непријатно и си заминува од Стратис без да се извини.

@samuelstratis She was off in a hurry….😳 #smellingsalts #whoishe #thishashappenedbefore #foryou #foryoupage #fyp #viral #gymtok ♬ stereo love – 444


Видеото собрало повеќе од 10. милиони прегледи, но многумина се прашувале како тоа може да се случи и се посомневале дека се е наместено.
Спортските сали може да бидат непријатни места за луѓето, особено за жените кои понекогаш велат дека мажите зјапаат во нив додека вежбаат.

Фото: Принтскрин/TikTok


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НАЈГОЛЕМИ МАНИПУЛАТОРИ НА ХОРОСКОПОТ: 3 знаци кои можат да ве измамат без да сфатите

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …